Proč k nám

Economia je moderní a inovativní mediální dům

Nová Economia je vybudovaná na stabilních základech. Našim budoucím kolegyním a kolegům nabízíme unikátní příležitost podílet se spolu s námi na zrodu moderního přístupu k vydavatelské činnosti a možnost prohlubovat své profesní dovednosti při inovativním rozvoji naší společnosti.

Economia je zárukou svobodné a nezávislé žurnalistiky

Economia garantuje novinářům plnou svobodu v novinářské tvůrčí práci. Vydavatel do obsahu textů nikdy nezasahuje. Zároveň nesloužíme zájmům zdrojů informací, politiků či lobbistů. Našim čtenářům poskytujeme informace pravdivé, úplné a nezkreslené.

Economia píše pro zajímavé čtenáře, kterých si váží

Tituly vydavatelství Economia jsou první volbou pro osoby v manažerských pozicích, majitele firem a kvalifikované odborníky. Oslovujeme náročné čtenáře, kteří oceňují kvalitu a serióznost. Naše články slouží pro jejich profesionální i osobní rozhodování. Podílet se na tvorbě našich titulů, jejich komunikaci nebo prodeji je ta nejlepší vizitka pro váš další profesní růst.

Economia vydává inspirativní tituly – Hospodářské noviny, Ekonom, Respekt, IHNED.cz a mnoho dalších

Tituly vydavatelství Economia jsou každoročně oceňovány v tuzemských i mezinárodních soutěžích. V odborných anketách jsou naše nové projekty hodnoceny jako velmi inspirativní. V Economii se budete moci zapojit do týmů, které naše tituly tvoří, a podílet se na jejich úspěších a dalším zlepšování.

Economia zaměstnává skvělé lidi – špičkové novináře, IT specialisty a obchodníky

Pokud jste novinářka nebo novinář, budete mít možnost spolupracovat a učit se od vynikajících kolegů – novinářů, editorů, komentátorů a kreativců.

Pokud jste obchodnice nebo obchodník a baví vás pracovat s prémiovými produkty, najdete u nás příležitost propojit printové a digitální produkty se službami jako jsou konference a hledat komplexní řešení pro své zákazníky.

Pokud jste IT profesionálka či profesionál, budete mít možnost uplatnit veškeré své odborné znalosti a dovednosti při práci na rozvoji našich on-line produktů a IT služeb a současně budete mít prostor pro hledání nových, kreativních řešení.

Pokud je vaše role v podpoře výše uvedených profesionálů, máte možnost podílet se na změnách, které směřují k vybudování nové firemní kultury i motivovaného a spolupracujícího týmu, a užívat si společně dosažených výsledků. Prostě být u toho!

Economia oceňuje pracovitost, nápady a kreativitu

Economia si váží a oceňuje zaměstnance, kteří pracují s plným nasazením a se zájmem o věc, dokáží řešit problémy kreativně a mají nápady. Jim nabízí motivující ohodnocení i balíček zajímavých benefitů.

Economia sídlí v nejmodernějším newsroomu ve střední Evropě

V roce 2013 jsme uvedli do provozu nejmodernější newsroom ve střední Evropě, v němž každý den v jedinečném procesu vydáváme klíčové tištěné a digitální tituly z oblasti ekonomické i obecné žurnalistiky.