Tiskové zprávy

Aktuálně.cz má nový design sportu

Zpravodajský portál Aktuálně.cz mediálního domu Economia spustil novou podobu sportovní sekce. U příležitosti nadcházejícího fotbalového Eura navíc připravil obsahový speciál v čele s novými videopořady. Proměna sportovní rubriky navazuje na redesign Aktuálně.cz z loňského podzimu. Nová domovská stránka klade důraz na on-line dění, a to především v mobilní verzi, kterou v případě sportu preferuje stále více čtenářů. Nový vzhled míří k větší přehlednosti a jednoduchosti včetně navigace do jednotlivých podrubrik.

„Sport na Aktuálně.cz ale není pouze o výsledkových přehledech, naším cílem je nabízet čtenářům přesah v podobě autorských článků, analýz, výrazných obrazových materiálů a interaktivních prvků,“  říká Pavel Tomášek, šéfredaktor Aktuálně.cz.

U příležitosti fotbalového Eura se čtenáři mohou těšit třeba na videoglosy od renomovaných novinářů Luďka Mádla a Jindřicha Šídla. Svůj originální videopořad na Aktuálně.TV budou mít také fotbaloví trenéři a někdejší reprezentanti František Straka a Pavel Horváth. Přidanou hodnotu v podobě autorských komentářů nabídnou i on-line přenosy z jednotlivých utkání českého týmu. Nebudou chybět ankety, kvízy či interaktivní hry.