Tiskové zprávy

Drtinová, Veselovský i Čtvrtníček míří do O2 TV

Nejlepší videopořady internetové televize Aktuálně.TV, mediálního domu Economia, míří od 18. března do nabídky digitální televize O2 TV. Diváci díky tomu budou moci začít okamžitě sledovat například exkluzivní rozhovory moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského. Mezi další pořady, které se objeví v O2 TV patří, satirický pořad Petra Čtvrtníčka, magazín o technice Tech News nebo Svět na hraně, mapující světové události a další. Veškeré pořady byly doposud přístupné pouze na serveru Aktuálně.TV.

„Jsme rádi, že ve spolupráci s O2 TV zpřístupňujeme náš videoobsah na další platformě, a diváci tak díky tomu mohou sledovat naše nejúspěšnější pořady z Aktuálně.TV včetně DVTV také pohodlně na své televizi,“ říká Roman Latuske, generální ředitel mediálního domu Economia.

„Díky zpětnému zhlédnutí mají už teď naši diváci v každý okamžik k dispozici na 2 tisíce hodin filmů, dokumentů, pohádek i sportovního klání. Teď přidáváme další desítky hodin exkluzivního obsahu, který není možné přijímat na žádné satelitní nebo klasické anténové televizi,“ dodává David Duroň, ředitel O2 TV, s tím, že přístup k videím internetové televize Aktuálně.TV včetně DVTV bude pro všechny majitele O2 TV zdarma v sekci O2TV Box.