Tiskové zprávy

Forum Media přichází po 18 letech s inovovaným konceptem

Jedna z nejzavedenějších českých konferencí o médiích a marketingu, Forum Media, slaví 18 let výraznou změnou konceptu. Během pěti dnů přinese v sídle Economie v pražském Karlíně a multifunkčním prostoru Vnitroblock 18 akcí s předními českými i zahraničními osobnostmi.

Mediální dům Economia, a.s. přichází s výraznou proměnou konceptu konference Forum Media. Od 20. do 24. listopadu uspořádá pod hlavičkou týdeníku Marketing & Media 18 exkluzivních akcí přednášek, panelových debat či workshopů. Pět konferenčních dnů zakončí velká networkingová party. „Forum Media vždy patřilo mezi přední české konference s jedinečnou kombinací zásahu na mediálním i marketingovém trhu. Tento trend chceme udržet a posílit dopad této akce,
a proto jsme přišli s novým modelem. Klíčová je pro nás návaznost na byznys, sdílení zkušeností i zachování odbornosti,“ říká generální ředitel Economie Roman Latuske.

V mediální sekci se bude Forum Media 2017 věnovat například fenoménu fake news, a to s novou vedoucí BBC Reality Check Teamu Liz Corbin. Tématy budou také obchodní potenciál videí, pravidla pro zveřejňování citlivých informací anebo nové byznysové výzvy mediálních domů. Economia se na jeden den otevře návštěvníkům, kterým její klíčové osobnosti přiblíží fungování jednoho z nejmodernějších newsroomů v Evropě. „Marketingové eventy se budou věnovat například tématu lásky a nenávisti ke značce, prezentaci start-upů či content marketingu a krizovému PR. Do Prahy také dorazí výrazné mezinárodní tváře reklamního světa,“ přibližuje program manažer B2B titulů Economie Jaroslav Kramer.

Cílem konference Forum Media 2017 je spojit přední odborníky a profesionály napříč obory, kteří se budou moci v průběhu několika dnů věnovat klíčovým tématům. Nový koncept bude také doprovázet změna prostředí i pojetí akcí. „Vybrali jsme jedno z nejzajímavějších pražských míst, holešovický prostor Vnitroblock, který přirozeně sdružuje lidi se zájmem o mediální i marketingová témata. Chceme se spojit s pulzujícím místem, kde se návštěvníci Forum Media 2017 budou cítit dobře,“ dodává Roman Latuske.

Více informací naleznete na stránce www.forummedia.info