Tiskové zprávy

Hospodářské noviny rozšířily nabídku digitálního předplatného

Hospodářské noviny obohatily své digitální předplatné HN Digital o dvě nové aplikace. Vedle standardní distribuční platformy Floowie a úspěšné iPadové aplikace je nyní k dispozici i nová webová aplikace HN WebApp vyvinutá na základě technologie HTML5 a aplikace pro počítače a tablety s Windows 8. Hospodářské noviny jsou tak jediným deníkem na českém trhu, který obsluhuje své digitální čtenáře bez ohledu na to, jaké zařízení nebo operační systém používají.

Webová aplikace HN WebApp umožňuje číst Hospodářské noviny majitelům jakéhokoliv zařízení s dostatečně velkou obrazovkou a internetovým prohlížečem s podporou HTML5 (např. iPhone, tablet Samsung či počítač s operačním systémem Windows). Aplikace automaticky detekuje typ zařízení, ze kterého se k ní přistupuje, a podle toho upraví zobrazení obsahu. Samozřejmostí je čtení v off-line režimu, možnost nakupovat jednotlivá vydání pomocí mikroplateb a podpora rich media reklamy, sponzoringu a kampaní na klíč.

Nativní aplikace pro počítače a tablety s Windows 8 byla první novinovou aplikací pro tento operační systém a je jednou z nejstahovanějších aplikací v českém Windows Store sekce News and Magazines. Zároveň byla zařazena do Windows Store Spotlight doporučených aplikací.

Spuštění dvou nových aplikací digitálního předplatného Hospodářských novin podpoří marketingová kampaň na internetu a na sociálních sítích.

Zájemci si nové aplikace mohou vyzkoušet po dobu 14 dní zdarma.