Tiskové zprávy

IHNED.cz pro předplatitele bez reklam

Mediální dům Economia přináší od 17. 3. 2016 hned několik novinek pro všechny předplatitele Hospodářských novin v elektronické podobě na webu IHNED.cz.

Mezi nejdůležitější novinky patří omezení výrazné či rušivé bannerové reklamy na IHNED.cz pro předplatitele elektronických Hospodářských novin. Obsah se tak stane pro předplatitele ještě přehlednějším a ke všem důležitým informacím budou mít čtenáři pohodlný a rychlý přístup. Pro omezení reklam musí být předplatitel přihlášen pod svým účtem a týká se jak klasické verze pro počítač, tak i mobilní verze.

Druhá novinka, která je pro předplatitele elektronických Hospodářských novin připravena, je možnost trvalého přihlášení až na pěti zařízeních zároveň. Kompletní obsah Hospodářských novin je tak okamžitě dostupný například v mobilním telefonu, počítači, tabletu, doma i v práci bez nutnosti se neustále přihlašovat. Tuto novinku budou moci využívat předplatitelé ihned a bez nutnosti jakéhokoliv dalšího nastavení.

Pro všechny čtenáře Hospodářských novin na webu IHNED.cz je připraven také rychlý přehled aktualit pod názvem newsroom!. Jedná se o tok zpráv, který přináší to nejaktuálnější nejenom z redakce mediálního domu Economia, ale také to nejzajímavější ze zahraničí a sociálních sítí. Tento zpravodajský přehled již bude brzy dostupný také ve formě aplikace pro iOS a Android. Samostatná aplikace a její užívání budou pro všechny čtenáře zcela zdarma.