Tiskové zprávy

Respekt.cz pro předplatitele bez reklam

Web týdeníku Respekt přináší svým čtenářů další výhodu. Pro předplatitele zlepšuje uživatelský zážitek ze čtení textů na webu odstraněním výrazné či rušivé bannerové reklamy. Odstranění reklamy doplňují další předplatitelské výhody, jako je přístup ke kompletnímu archivu Respektu od roku 1990 nebo bezplatný přístup k audioverzi časopisu. Pro omezení reklam musí být předplatitel přihlášen pod svým účtem.

Omezení výrazné či rušivé bannerové reklamy nabízí od poloviny března také web IHNED.cz pro všechny předplatitele elektronických Hospodářských novin.

Od letošního ledna Respekt jako jeden z prvních českých titulů navíc oslovuje čtenáře používající nástroje pro blokování reklamy s neagresivní edukační výzvou, aby zvážili jejich vypnutí. Kampaň byla spuštěna ve spojitosti s redesignovaným webem, na kterém došlo k celkovému zvýšení čtenářského komfortu. Akce se setkala s velmi pozitivní odezvou a poměr čtenářů používajících blokovací nástroje na www.respekt.cz se podařilo během tří měsíců snížit o 15 procent.