Tiskové zprávy

Startuje živě vysílané DVTV Forum s Filipem Horkým

Internetová televize DVTV spouští nový formát pravidelných rozhovorů vysílaných živě na Aktuálně.cz. Interaktivní pořad DVTV Forum, do kterého budou zapojeni také diváci, startuje v úterý 28. února ve 20 hodin, kdy moderátor Filip Horký
ve studiu přivítá šéfa TOP 09 a exministra financí Miroslava Kalouska. Do diskusního fóra bude možné pokládat otázky přes formulář umístěný na Aktuálně.cz a během vysílání se budou využívat i dotazy ze sociálních sítí.

Pořad se bude věnovat různým aktuálním tématům, která budeme probírat s hostem. A chceme také zapojit naše diváky a využít silný potenciál sociálních sítí, kde máme 130 tisíc fanoušků na Facebooku a 100 tisíc followerů na Twitteru,“
říká šéf projektu Jan Rozkošný.

A brzy budou následovat další nové pořady vysílané v rámci titulů mediálního domu Economia včetně živých přenosů přímo z terénu. Do týmu DVTV také přichází nové posily. Moderátorskou sestavu doplní bývalá moderátorka Televizních novin Emma Smetana. Editorské a dramaturgické vedení posílí bývalý šéfredaktor Student Times Filip Zajíček a redaktorka Newsweeku Kateřina Šantúrová.

Videa DVTV zaznamenala letos v lednu rekordní sledovanost. Návštěvnost dosáhla 5,5 milionu unikátních uživatelů. Průměrná doba sledování jednoho videa byla jedenáct a půl minuty. Moderátorská dvojice Daniela Drtinová a Martin Veselovský, k níž se na podzim roku 2015 připojil Filip Horký, připravila už celkem 2000 rozhovorů.​ V rámci rubriky Aktualne.TV bylo zobrazeno 100 milionů​ stránek s obsahem DVTV a počet přehraných videí zatím dosáhl 60 milionů​. Celkově pak diváci sledováním videí DVTV strávili 7 milionů hodin.