Tiskové zprávy

Týdeník Ekonom v nové podobě

Týdeník Ekonom, který vydává mediální dům Economia, dnes vyšel v nové podobě. Výrazně se mění struktura časopisu, grafická tvář i způsob, jakým bude zprostředkovávat obsah.

„Nové pojetí Ekonomu doplňuje řadu produktů Economia o týdeník zpracovávající do hloubky ekonomická a společenská témata. Klíčové materiály budou připravovat výrazné osobnosti z newsroomu Economia a bude jim věnován rozsáhlý prostor,“ uvedl ředitel redakcí Vladimír Piskáček.

Na hlavní téma čísla bude nyní kladen ještě větší důraz než dosud a než je tomu zvykem u řady jiných periodik. Vedle nových rubrik a autorských sloupků bude silnou částí týdeníku i poradenská část, která bude čtenáře provádět legislativními a daňovými změnami. Autorem grafického konceptu je významný mediální grafik a artdirector Economia Jan Vyhnánek.

„Více než dosud budeme čtenářům přinášet kritický náhled na ekonomické a společenské dění, budeme mít názor. Budeme také víc hledat příběhy. Chceme přesvědčit čtenáře, že psaní o důležitých věcech našich životů může být zajímavé a čtivé. Nic se přitom nemění na tom, že zůstáváme jediným seriózním týdeníkem s ekonomickým zaměřením na trhu,“ uvedl šéfredaktor Ekonomu Dalibor Martínek.

Uvedení týdeníku Ekonom v nové podobě bude provázet také reklamní kampaň v televizi, rádiu, na LED a LCD obrazovkách a v outdooru.